Targi w Polsce

Targi Gier i Książki oraz Festiwal Grozy i Fantastyki

A oto informacja, jaką otrzymaliśmy od organizatora Targów Gier i Książki oraz Festiwalu Grozy i Fantastyki w Łodzi.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnej edycji Targów Gier i Książki oraz Festiwalu Grozy i Fantastyki, które odbędą się w dniach 25-26 listopada 2023 roku w Łodzi, Hala Expo-Łódź, Al. Politechniki 4. To wydarzenie, jakiego jeszcze nie było!
Ideą Targów Gier i Książek jest prezentacja nowości pojawiających się na polskim rynku zarówno księgarskim jak i rynku gier, promocja dobrej literatury, zabawy, spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie pasji czytania i kreatywnego myślenia. Liczymy, że poprzez połączenie dwóch gatunków „gier” i „książek”, zaproszenie ciekawych osób, ludzi kultury, turnieje i zabawy zachęcimy łodzian do uczestnictwa w naszym wydarzeniu.
Przedświąteczny okres daje Państwu szanse na wymierne efekty biznesowe.
Podczas dwóch dni miłośnicy czytania dzięki Państwu będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami wydawniczymi oraz zakupu bestsellerów – mamy nadzieję w często atrakcyjnych, promocyjnych cenach zaproponowanych przez Państwa.
Oprócz spotkań z autorami, planujemy wprowadzić na Targi szeroką gamę atrakcji i wydarzeń takich jak promowanie autorów na spotkaniach z publicznością, warsztaty artystyczne dla dzieci, turnieje i konkursy, które urozmaicą program i zachęcą do udziału całe rodziny.
Festiwal kierujemy do osób kochających różne odcienie grozy i szeroko pojętej fantastyki, komiksu i kryminału. Będzie to niezapomniany weekend dla miłośników książek, gier, wystaw i filmów. Wszystko w klimacie baśni, fantazji oraz horroru, thrillerów i kryminału.
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji powierzchni i udziału w tym wydarzeniu.
Wspólnie z Państwem chcielibyśmy stworzyć atrakcyjny dla odwiedzających program wydarzeń towarzyszących, prezentacji premier i nowości, zaproszenia autorów, organizację turniejów, warsztatów i prelekcji. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły. Do dyspozycji jest nasz zespół, który pomoże przygotować Państwu udział w targach.
Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania i sugestie oraz przygotujemy odpowiednią ofertę wystawienniczą. Do zobaczenia w Łodzi.

Z poważaniem
Piotr Tokarski
Project Manager
Email: piotr.tokarski@euro-expo.pl
Tel. +48 571 416 993

Dodaj komentarz