Poligrafia poligrafia - różne Technika

Booksfactory uszlachetnia okładki

Okienko – tę znaną i rzadko stosowną formę uszlachetniania okładek (i nie tylko) wprowadziła właśnie szczecińska drukarnia cyfrowa Booksfactory. Efekt można ocenić na podstawie wzornika, o który można poprosić drukarnię.

A to jak Booksfactory zachęca wydawców do korzystania z nowej usługi.

Spoglądanie przez okienko
to zupełnie nowa perspektywa. Wycinamy je we wszystkich warstwach okładki, co odsłania grafikę wyklejki i uzupełnia projekt. A w połączeniu z centralnym umiejscowieniem naturalnie przyciągnie wzrok.

Uszlachetnienia i dodatki
to sekcja w naszym kalkulatorze do oprawy twardej, w której znajdziesz opcję “Okienko wycinane w okładce”. Wykonujemy je standardowo bądź pod kątem 45 stopni. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej i poznać aktualne ceny >

Postaw na unikalność
zmieniając kolor tektury introligatorskiej ze standardowej szarej na czarną barwioną w masie. Dobierz do niej cięcie pod kątem. Otrzymasz wtedy zachwycające passe-partout. Efekt, który znasz ze sposobu prezentacji zdjęć w ramkach.

Bądź odważny!
Igraj z odbiorcami. Okienko wycięte w okładce zapewnia głębię. Zaskocz wszystkich projektem, który nabiera nowych znaczeń po otworzeniu książki. Rozchodzące się wewnątrz cienie są gwarancją wyróżniających się postów i filmów na Instagramie i TikToku.

Chcesz zobaczyć jeszcze więcej? To możliwe dzięki pokazowej książce poświęconej uszlachetnieniom.

Zamów książkę: lmoleski@booksfactory.com

.

Dodaj komentarz