Najlepsze książki/plebiscyty

Ruszył Plebiscyt Książka Roku 2023

Ruszyło głosowanie na Książki Roku 2023 w kolejnej edycji największego plebiscytu czytelników w Polsce organizowanego przez serwis internetowy Lubimyczytac.pl. 130 tytułów, 10 filmów oraz nominowani w kategorii Człowiek Książki czekają na Wasze głosy.

Głosy decydują, do kogo trafią statuetki oraz 10 tys. złotych nagrody w kategorii “Człowiek Książki”. Największa czytelnicza społeczność w Polsce każdego roku oddaje setki tysięcy głosów – w sumie jest ich już ponad milion.

Od 1 lutego można sprawdzić, kto znalazł się w gronie nominowanych w Plebiscycie Książka Roku 2023. W każdej z 13 książkowych kategorii znajdą Państwo najpopularniejszych i najlepiej ocenianych 10 tytułów. O Wasze głosy walczy 59 polskich oraz 74 zagranicznych autorów i autorek, których książki ukazały się nakładem 54 wydawnictw.

Plebiscyt Książka Roku 2022 Lubimyczytać potrwa do 29 lutego.

Dzięki współpracy z Międzynarodowymi Targami w Poznaniu oraz firmą YES wynik głosowania zostanie ogłoszony na uroczystej gali 8 marca w Sali Ziemi, podczas Poznańskich Targów Książki. Zwycięzcy otrzymają statuetki i dyplomy. Partner Plebiscytu, firma YES, przyzna również wyjątkowe wyróżnienie: Nagrodę specjalną dla autorki od marki YES.

Transmisję z gali będzie można śledzić w serwisie oraz w mediach społecznościowych Lubimyczytac i partnerów wydarzenia.

(info Lubimyczytac.pl)

Dodaj komentarz