Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Beatą Harasimowicz i Katarzyną Kalicińską

W Autorskim Live Miłka Skalska będzie gościć Beatę Harasimowicz i Katarzynę Kalicińską, autorki powieści I jakby co, to dzwoń!, wydanej nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

Kiedy los stawia nas przed trudnymi wyzwaniami, warto mieć pod ręką telefon do przyjaciółki. Laura, Wiktoria i Agata to mistrzynie w komplikowaniu sobie życia. Nieważne, czy to zdemolowane wesele, czy przedwczesny poród – zawsze mogą na siebie liczyć.

Laura, która co chwilę wpada w nowe życiowe tarapaty, nie boi się rzucać w wir przygód. Czy tym razem jej spontaniczność wyprowadzi ją na prostą?

Wiktoria, mimo wszystkich trudności, decyduje się odciąć od mężczyzn i skupić na swojej rodzinie. Ale czy samotna walka z przeciwnościami losu okaże się skuteczna?

Agata, zagubiona w uczuciach do przystojnego doktora, zaczyna tracić grunt pod nogami. Czy znajdzie drogę, by odzyskać równowagę w swoim życiu?

Ta historia to pełna humoru, czasami przewrotna, a innym razem wzruszająca opowieść o przyjaźni, która jest naszą ostoją w najtrudniejszych chwilach. Pamiętaj: po każdej burzy wychodzi słońce. Czy w życiu tych trzech przyjaciółek też tak będzie? Czy siła przyjaźni je uratuje?

Autorki książki to scenarzystki, reżyserki i producentki programów telewizyjnych.

Beata Harasimowicz nazywana jest królową polskiego kabaretu. Uważa, że śmiech ma terapeutyczną moc.

Katarzyna Kalicińska odpowiada za sukces serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Jak mało kto zna świat telewizji i polskiego show-biznesu.

Zuzanna Dobrucka jest współtwórczynią kanału TVP Rozrywka. Kocha komedie romantyczne, bo zawsze dobrze się kończą.

27 lutego, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz