Promocje książek Różne Rynek wydawniczy

Autorski Live z Jakubem Kucnerem

Gościem Miłki Skalskiej będzie Jakub Kucner, autor powieści Cena nie gra roli, wydanej nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Świat męskiego modelingu to kraina pełna zagadek, o których nikt głośno nie mówi. W szpitalnym oddziale intensywnej terapii pojawia się młoda dziewczyna, w stanie po próbie odebrania sobie życia. Jej ojciec nie może pogodzić się z myślą, że jego córka mogła doprowadzić do tak desperackiego aktu. Zaniepokojony Tymon, bliski przyjaciel dziewczyny, postanawia własnoręcznie rozwikłać zagadkę tego zdarzenia. Odkrywa, że Anka przed tragicznym incydentem angażowała się w badanie okoliczności śmierci pewnego Leona oraz niejasnych działań swojego ojca. Tymon nie zwleka i podąża jej śladem, co prowadzi go prosto do agencji modelek i męskich modeli, a także tajemniczego R.D. Aby zdobyć odpowiedzi na dręczące go pytania dotyczące R.D., decyduje się na podjęcie pracy jako model.

Kim właściwie jest R.D.? Jakie sekrety wiążą go z rodzicem Anki? Czy Tymon może czuć się bezpieczny, infiltrując ten świat? Co tak naprawdę kryje się za fasadą agencji, która rekrutuje młodych mężczyzn dla potrzeb ekskluzywnych pokazów mody?

Powieść Cena nie gra roli, przeniknięta autentycznymi przeżyciami, jest inspirowana osobistymi doświadczeniami autora – Jakuba Kucnera, który po zdobyciu tytułu Mistera Polski i Wicemistera Global, otrzymywał niejednoznaczne propozycje. To właśnie dzięki opowieściom trójki uczestników konkursów piękności, którzy dla sukcesu w świecie mody zdecydowali się na największe poświęcenia, możemy zajrzeć za kulisy brutalnego świata fashion. Świata, gdzie granice są niewidoczne, a młode talenty stają się narzędziem w rękach wpływowych osobistości, gotowych zaspokoić swoje najbardziej wyrafinowane kaprysy.

Jakub Kucner gra w serialach „M jak miłość” i „Policjanci” oraz w teatrze w komediach „To tylko botoks” i „Dwie morgi utrapienia, czyli zróbmy sobie wnuka”. W 2017 roku wygrał konkurs na Mistera Polski, a rok później jako reprezentant Polski został Wicemisterem Global i pierwszym Wicemisterem Supranational.

5 marca, wtorek, godz. 19.00

Facebook/Autorzy Książek w Obiektywie


Agencja promocji autorów „AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomaga pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Pomaga początkującym autorom zdobyć umiejętności pisarskie i zbudować markę osobistą. W ofercie są kursy pisarskie, sesje wizerunkowe, reportaże fotograficzne i filmowe, wywiady… Zajmuje się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzy strony i blogi internetowe.

(info Autorzy Książek w Obiektywie)

Dodaj komentarz