Biblioteki Różne

Czytaj i wejdź do gry! Spotkanie z siatkarzem Piotrem Nowakowskim

Narodowe centrum Kultury zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań bibliotecznych, których tematyka dzięki obecności utalentowanych i rozpoznawalnych sportowców wyjdzie poza ramy typowej rozmowy o książkach i czytaniu.

18 kwietnia odbędzie się spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Władysława Reymonta w Skierniewicach, gdzie czytelnicy porozmawiają z siatkarzem Piotrem Nowakowskim (zawodnikiem Projektu Warszawa) o jego książkowych wspomnieniach i ulubionych lekturach.

Czytelnia Miejskiej
Biblioteki Publicznej w Skierniewicach (godz. 18:00)
ul. Mszczonowska 43 A
Skierniewice


Organizatorem spotkań jest Narodowe Centrum Kultury, które oprócz znanych atletów do współpracy zaprosiło również biblioteki publiczne. Wynikiem połączonych sił będą ciekawe i inspirujące spotkania czytelników ze sportowcami. Gospodarzami tych wydarzeń będą biblioteki, które jako centra kulturowe łączą lokalną społeczność, stanowią miejsca integracji oraz są zawsze czujne na potrzeby ich użytkowników. Na spotkaniach będzie można wysłuchać rozmów ze sportowcami, ale również zadać własne pytania, wziąć udział w czytelniczo-sportowych quizach z nagrodami, a także założyć własną kartę biblioteczną.
(info NCK)

Dodaj komentarz