2. Sądeckie Targi Książki

Kiedy

29/02/2020    
10:00 - 20:00

Gdzie

Pijalnia Główna
Al. Nowotarskiego 9/4,, Krynica-Zdrój

Event Type

Mapa niedostępna

Fundacja Sądecka zaprasza miłośników książek 29 lutego na 2. Sądeckie Targi Książki. W tym roku targi odbędą się w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju. Wydarzenie towarzyszyć będzie uroczystej gali wręczenia Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora.

Spodziewamy się, że do Krynicy Zdroju przyjedzie blisko dwadzieścia wydawnictw i wielu autorów, którzy przywiozą swoje książki, w tym te, które ukazały się drukiem w ostatnich miesiącach – zachęca do uczestnictwa Małgorzata Sitek, koordynator 2. Sądeckich Targów Książki.

Swą ofertę na Sądeckich Targach Książki przedstawią następujące firmy: SW „Czytelnik”, Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów – W drodze Spółka z o.o., Agora S.A., Wydawnictwo Jedność, Bratni Zew Sp. z o.o., S-CAN Wydawnictwo s.c., Wydawnictwo Edukacyjne, Wydawnictwo RTCK, LIBRA, Edycja Świętego Pawła, Wydawnictwo M, Wydawnictwo DREAMS, Copernicus Center Press (to wydawnictwo będzie miało prezentację).

Nie zabraknie również autorów, wśród Rafał Skąpski, który podpisywał będzie opracowaną przez siebie książkę Dziwne jest serce kobiece – wspomnienia napisaną przez jego babkę, Zofię z Odrowąż-Pieniążków Skąpską.

Pierwsza edycja Sądeckich Targów Książki odbyła się 23 lutego 2019 r. w Sali Edukacyjnej Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół”.
(info wg ziemiasadecka.info)

Dodaj komentarz