Rynek wydawniczy

Zwyrtała 2021 – konkurs na najlepszy pomysł promujący czytanie

Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Zachęcona sukcesem wcześniejszych edycji konkursu, Agencja OKO ogłasza kolejną, trzecią, i ponownie szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać poczta tradycyjną lub mailowo do 20 maja 2021 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu. Szczegółowe informacje, regulamin i formularz znajdują się na stronie internetowej https://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2021, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.

Konkurs organizowany jest w ramach Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival, który odbędzie się w tym roku w dniach 7-10 lipca.

(info Agencja Promocyjna OKO)

Dodaj komentarz